BT Photography - шаблон joomla Книги

Firmamız 1995 yılında faaliyetlerine başlamış olup günümüzde PVC ürünler,Modüler Mobilya ve Dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir.İSO ve CE blgelerine sahip olan firmamız kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yönetim politikası izlemektedir.

Madrara, güvenilirliği ile sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir firmadır. Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Madrara Mobilya Dekorasyon, her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.